חיפשתם מדביר בחיפה? הגעתם למקום הנכון

מדביר בחיפה זו המומחיות שלנו. מדביר הינו בעל מקצוע אשר מטפל בבעיות כמו: נמליםג'וקים, חולדות, עכברים, צרעות, דבורים, פשפש מיטה, ועוד מזיקים למיניהם. בחיפה יש מרכזים מסחריים, מסעדות, בתי קפה, ובתים. כל אלה נותנים למזיקים מקום לשכון בו. הם מגיעים בלי לשאול רשות מאף אחד. מהסיבה שיש הרבה בניה וגידול אוכלוסייה, אנחנו נכנסים לאזור המחייה של חיות מסוימות, אין לנו ממה להיות מופתעים אם נפגוש אותם מתישהו. רוב הסיכויים שנפגוש את אחד המזיקים אצלנו בבית, קחו לדוגמא את היתושים, הם נכנסים באין מפריע, הם נושאים מחלות ומעבירים אותם מאחד לשני. היתושים הם החיות המזיקות במקום הראשון מבחינת מוות והעברת מחלות. במידה ויש לכם מכה של יתושים בבית, ואתם צריכים מדביר בחיפה צרו קשר בהקדם. לנו יש את כל הפתרונות שאתם צריכים. בדקו בסביבת ביתכם, אם יש בריכת מים. אם כן תייבשו אותה מיד, הם מתרבים בבריכות מים קטנות וגדולות.

חולדות לכידה והדברה

חולדות כיום הם החיות שנמצאות בכל עונות השנה, הן מתרבות במהירות. בדרך כלל הן נמצאות בלהקה. ההתרבות שלהם מהירה מאוד, לכן קשה מאוד לצמצם את האוכלוסייה שלהן. בדרך כלל כשיש לכם בבית חולדה ואתם מחפשים מדביר בחיפה, הלכידה של החולדה תתבצע ידנית. אם אין אפשרות ללכוד אותה ידנית, מניחים תיבות האכלה. תיבות האכלה עם אוכל בתוכן, כשהחולדה נכנסת לאכול את הפיתיון, השער נסגר אחריה, והיא נשארת בתוך התיבה עצמה. אנחנו משתדלים לבצע תמיד לכידות ידניות, שזה אומר לנסות לתפוס את החולדה, או עם כפפה מיוחדת אשר מתאימה ללכידה, או עם לוכדן, אשר יש לו תופסן, והוא ארוך מאוד. במידה והייתה הצלחה בלכידה הידנית, אנו נניח את החולדה בתוך תיבה, ונשחרר אותה בטבע. תמיד נעדיף לכידה ידנית, לא תמיד זה אפשרי. הסיבה לכך היא שהחולדה חיה חכמה מאוד, ברגע לחץ היא מחפשת מקום מחבוא, אם היא מרגישה מאוימת היא יכולה לנסות לתקוף, השתדלו לשמור על מרחק.

מדביר באור יהודה
מדביר באור יהודה

פשפש המיטה

פשפש המיטה מזיק בעייתי מאוד, לא תמיד הוא נראה לעין, בדרך כלל הם נמצאים במקומות מסתור, ומתרבים שם. אחד מהדברים שעוזר לזהות שיש פשפשי מיטה במזרן או בספה שלכם, הוא: עקיצה כואבת ומציצת דם, נשארים בדרך כלל סימנים אדומים של עקיצות. אם יש לכם פשפש מיטה בחדר, לא כדאי שתזמינו ניקוי למזרן זה לא יעזור לכם, אתם צריכים מדביר בחיפה. פעולת ההדברה תתבצע על ידי קיטור אשר מדביר את פשפש המיטה. יש כמה דרכים נוספות לזהות את הפשפש מיטה, והם: נקודות שחורות במקום מסתור, בדרך כלל הם נמצאים בדפנות של גוף המיטה. הם מתרבים די מהר, לכן כדאי מאוד לבצע במהירות הדברת פשפש המיטה בהקדם. כדאי שגם אתם תעשו כמה דברים שיעזרו למדביר לפתור את הבעיה במהירות, כדאי לכבס את הסדינים בחום גבוה מעל ל60 מעלות חום, כדי שכל מה שנגוע יהיה נקי מפשפשים. תנקו את החדר עם אלכוהול לניקוי. בנוסף תהיו חייבים לבצע הדברה.

צרעות ודבורים

אם  יש לכם קן של צרעות או דבורים, ואתם מחפשים מדביר בחיפה. אנחנו כאן לעזור לכם, לייעץ לכם, ולענות על כל שאלה שיש לכם. קן של צרעות או דבורים הוא דבר מסוכן! זה לא משחק! השתדלו לשמור על מרחק מהקן, אם הצרעה מרגישה מאוימת היא תתקוף, העקיצה של הצרעות כואבת יותר מעקיצה של דבורים, לכן מומלץ לשמור מרחק ולא לגעת בקן בשום פנים ואופן! הדברה של קן צרעות מתבצע בעיקר בערב, מהסיבה שבלילה הראות של הצרעה לא טוב במיוחד. הבעיה בדבורים וצרעות היא שהן בונות קנים, הן לא כמו מזיקים אחרים שחיים במחילות, ושומרים על מרחק מבני אדם. הצרעות והדבורים יכולים לבנות קן קרוב מאוד לבני האדם, אין להן פחד! אם אתם רואים צרעה או דבורה בחצר או בבית שלכם, היא כנראה חייה בקרבת מקום. תחפשו טוב בקורות של דלתות, בגגות רעפים, ועוד. תנסו לראות לאן היא הולכת בדרך כלל הן חוזרות לקן שלהן לאחר שהן הפיקו דבש מפרחים או עצים הקיימים באזור.

מדביר בחיפה

למה הכי מומלץ להזמין את שימי המדביר? מדביר בחיפה

לחברתנו יש את המכשור המתקדם ביותר, אצלנו תקבלו שירות חם ונעים, מקבלת השיחה עד להדברה עצמה. אם נתקלתם בשעה מאוחרת בחולדה בבית שלכם, אנחנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. אל תהססו להתקשר, אנו נשמח לשרת אתכם בכל עת. אנחנו מגיעים בזמנים מהירים. בשעת לכידת החולדה זה פרט חשוב לא פחות. תנסו לא להפחיד את החולדה שלא תברח לכם, מכיוון שיהיה מאוד קשה ללכוד אותה עם היא נכנסה לתוך חור בקיר. במידה ויש לכם חולדה בתוך ארונות המטבח, כדאי מאוד שלפני שאתם מזמינים מדביר בחיפה, תבצעו ניקוי יסודי בארון עצמו, תזרקו לפח כל מאכל שהיה בארון. הסיבה לכך היא: שאם בטעות החולדה כרסמה מהאוכל אז האוכל מזוהם. זה דבר מסוכן! במידה ויש לכם פחיות שתייה כדאי שתשטפו אותם טוב עם סבון. פעולה זו יכולה למנוע זיהום חמור. החולדות הן נשאיות של מחלות, לכן כדאי להישמר מאוד במקרים כאלה.

נמלים באור יהודה

הדברת מזיקים בחיפה

בחיפה יש בנייה חדשה, תשתיות חדשות לרכבות, רכבים, עסקים, מרכזים מסחריים, אט אט אנו בונים יותר ויותר, עקב כך אנחנו נכנסים לאזורי המחייה של החיות, זו אחת הסיבות שיש צמצום אוכלוסייה של הרבה מינים של בעלי חיים, לפעמים הם יכולים לפגוש אותנו בצורה פחות נעימה. יש מקרים שחולדה יוצאת מהאסלה, יש פעמים שהיא מסתתרת בתוך ארון ויוצאת בריצה מהירה ומפחידה. מדביר בחיפה הוא בעל מקצוע עם ניסיון, לא כדאי לנסות ללכוד חולדה לבד בלי ניסיון, מהסיבה שלחולדה יש הרבה מחלות, אם היא תנשוך אתכם אתם תצטרכו ללכת לטיפול רפואי בהקדם. יש מגוון רחב של מזיקים, במידה ואתם לא יודעים מה המזיק שקיים אצלכם בבית, כדאי שתצלמו תמונה שלו. רק תזכרו לשמור על מרחק בטוח! יש חיות שמאוד מסוכן להתקרב אליהם, קן של צרעות מאוד מסוכן, אם יש לכם ילדים, תרחיקו אותם מהקן כמה שיותר מהר, כל משחק עם הקן יגרום לצרעות לתקוף, זה לא משחק!

יתושים באור יהודה

לכידת נחשים

במידה ויש לכם נחש בבית, הבעל מקצוע שאתם צריכים הוא לוכד נחשים. אם יש לכן נחש בבית או בחצר, תשמרו על מרחק ואל תנסו להתקרב בשום אופן. זו סכנת חיים! לא תמיד אתם תוכלו לזהות את סוג הנחש ואם הוא ארסי. לכן אנחנו מבהירים לכם שוב, לא להתקרב אליו בשום צורה. במקרה של הכשה תתקשרו מיד למד"א! כל הכשה מבחינתכם מחייבת טיפול רפואי בהקדם. אם נחש הכיש אתכם אל תנסו למצוץ את הארס ואל תרוצו, שני הדברים האלה מסוכנים מאוד. הריצה מכיוון שהדם זורם בעוצמה מהירה יותר וזה יכול להיות מסכן חיים. והסיבה למה אסור למצוץ ארס של נחש, כי בתוך הפה של האדם יש ריריות, במקרה שיכנס רעל לפה זה מסכן חיים! הקשיבו להוראות של מוקד החירום ותפעלו לפיהם.

לסיכום אם אתם צריכים מדביר בחיפה? שימי המדביר כאן לשירותכם בכל עת.

אולי תתעניינו גם בשירותים שלנו :

זהירות! תוכן האתר מוגן על פי חוק זכויות יוצרים.

תוכן האתר שייך לשימי המדביר בלבד.

מדי יום אתר זה נסרק על ידי מערכת לאיתור העתקות תוכן.

במידה והעתקתם תוכן או תמונות הנכם חשופים בפני תביעה!

דילוג לתוכן