עלינו

שימי המדביר -
חברה להדברות המתמחה בהדברת כל סוגי המזיקים עם ניסיון של מעל עשור

אודותינו

שימי המדביר מציעה מגוון רחב של פתרונות לבעיות הדברת מזיקים ומעניקה ללקוחות פרטיים, עסקיים וציבוריים שירותי הדברת מזיקים חד פעמיים או על בסיס התקשרות קבועה. כבר בשיחת הטלפון הראשונה, תקבלו יחס אישי ואנו נעשה את כל המאמצים לניטור וזיהוי הבעיה ולאחר הזיהוי נוכל להתאים עברכם את אופן הטיפול הנדרש לפתרון הבעיה. (לכל מזיק פתרון משלו)

אנו חברה עם יחס חם ואישי כל לקוח ולקוחה. הדגש אצלנו הוא על מתן השירות יחד עם מקצועיות. הדברה עבורנו היא סוג של שליחת, לעשות טוב לאנשים ולהוריד להם את הדאגה והלחץ מכל התקנים, המכרסמים, הנחשים ופשפשי המיטה ולהעניק ללקוחותינו שקט נפשי וראש שקט.
אנו עוסקים בתחום מזה 15 שנה ויותר ממאות לקוחות מרוצים. חברתנו מתמחה בהדברת כל סוגי המזיקים והחרקים וכן גם בלכידת חולדות ונחשים.

את השירותים שלנו אנחנו מספקים בפריסה ארצית, מדרום ועד צפון. אנו מבצעים הדברה במרכז הארץ (ירושלים, תל אביב, חולון, בת ים, הרצליה, רמת השרון, פתח תקווה, כפר סבא ועוד), הדברה בצפון (חיפה, קריות, קיסריה ועוד) והדברה בדרום (באר שבע, שדרות, אשקלון, נתיבות אילת ועוד).
אנו מעניקים שירותי הדברה ושירותי ריסוס מסביב לשעון 24 שעות 7 ימים בשבוע!! כך שלא תצטרכו לדאוג גם במידה ונתקלתם בבעיה במהלך סוף השבוע.

אנו עובדים עם חומרי הדברה ידידותיים ובטוחים לסביבה ומשתמשים אך ורק בחומרי הדברה מורשים על פי חוק והמותאמים למזיק הספציפי ותנאי הסביבה, על בסיס תרכובות צמחים וחומרים בעלי רמת רעילות נמוכה ככל האפשר.

אנו מעניקים שירות עבור: בתי מלון, קייטרינג, בתי ספר, מפעלים, מוסדות, מטבחים מוסדיים, בתי אבות, ועדי בתים, חברות לאחזקת מבנים גדולים וכמו כן גם עבור אנשים פרטים בדירות ובתים פרטיים.

שימי המדביר מבטיחים ללקוחותינו – הדברת מזיקים ברמה המקצועית ביותר שניתנת עם שירות על ידי אנשי מקצוע בעבודה יעילה, אמינה ובטוחה. כי אצלנו דוגלים באמינות, מקצועיות והוגנות, ולכן כל לקוח שלנו יקבל את הטוב ביותר וכל זאת מחיר משתלם.

לקוחות ממליצים

זהירות! תוכן האתר מוגן על פי חוק זכויות יוצרים.

תוכן האתר שייך לשימי המדביר בלבד.

מדי יום אתר זה נסרק על ידי מערכת לאיתור העתקות תוכן.

במידה והעתקתם תוכן או תמונות הנכם חשופים בפני תביעה!

דילוג לתוכן