חיפשתם שירותי הדברת יתושים? הגעתם למקום הנכון!

הדברת יתושים זו המומחיות שלנו! יש כמה דברים שמאוד מומלץ שתשימו לב אליהם. והם: תחפשו כל מקור מים שיש באזור שלכם ותייבשו אותו. לדוגמא: אם יש לכם בגג קערות עם מים. מסביב לבניין דליים עם מים. בריכות נוי של גינות של בניינים צריכים לדאוג להניח רשת מאוד צפופה. כך היתושים לא יצליחו להתרבות. נקבות צריכות מקור מים כדי להטיל ביצים. אם תדאגו לייבש את כל מקורות המים שיש לכם באזור של הבית או העסק שלכם. רוב הסיכויים שלא יהיו יתושים באותו האזור. אם יש לכם עדיין יתושים בבית שלכם, תבקשו מכל השכנים שלכם לבדוק אם יש מצב שיש להם: קערת מים. בריכה בחצר עם מים עומדים. בריכות נוי בחצרות הבניינים יכולים להוסיף לבריכה מערבל מים עוצמתי, זה יכול למנוע את הטלת הביצים.  ברגע שהם יבחינו שאלו לא מים עומדים הם יוותרו על מקור מים זה. יתושים צריכים מקור מים עומדים כדי להתרבות. 

איך מתבצעת ההדברה

המדביר מגיע לאזור, מבצע סריקה כיד להבין היכן המיקום שהם נמצאים בו. לאחר מציאת המיקום מבצעים טיפול במקומות שהם נחים בהם. לדוגמא: אזורים של צמחיה. דשא גבוה. עשבים באוזרים קרירים ולחים. ובצמחי נוי נוספים. בנוסף לכל אלו, המדביר יבצע הדברת יתושים גם במקומות שיכולים להיות אתרי רבייה פוטנציאלים. אם בא לכם להיות עם שקט נפשי, מומלץ שתזמינו מדביר מקצועי עם ניסיון בהדברת יתושים. אל תחכו לרגע שיהיה לכם כמויות של יתושים בבית. זה לא נעים בלשון המעטה! יש סימן אחד ברור להתמצאות יתושים גבוהה, והיא: סימני עקיצות. אם אתם נעקצים כמה פעמים ביום זה סימן בשבילכם לדבר עם מדביר מקצועי. בנוסף לביצוע ההדברה אתם חייבים לדאוג שלא יישארו מקורות מים בסביבה של הבית שלכם. ברגע שתטפלו בבעיית היתושים איכות החיים שלכם תשתנה פלאים. לא תצטרכו להתמודד עם עקיצות מתסכלות ולא נעימות. 

הדברת יתושים

מדוע יש לכם יתושים בבית?

יתושים יכולים להיכנס לביתכם דרך כל חור קטן שיש. לדוגמא: אם יש לכם חלונות בבית ללא רשתות, רוב הסיכויים שתצטרכו להתמודד עם בעיית היתושים. לכן אנחנו ממליצים להתקין בכל חלונות הבית רשתות הגנה. זה ימנע מכם אי נעימות מיותרת! אם יש לכם חצר שיש בה דשא, מומלץ שתכסחו את הדשא. זה אמור להפחית את כמות היתושים בשטח שלכם. בדרך כלל לאחר שהם כבר נכנסו לבית הם בדרך כלל יהיו במקומות לחים. לדוגמא: חדר המקלחת. מרתפים חשוכים. צינור מים מטפטף. אלו בדרך כלל המקומות שהם יהיו בהם. אם יש לכם חצר ואתם יושבים בה, ולאחר לא מעט זמן כבר נעקצתם. זה סימן שיש בשטח שלכם נגיעות גבוהה. במצב כזה מומלץ שתזמינו הדברת יתושים מקצועית! לפני שאתם מזמינים מדביר מומלץ לסרוק את השטח לייבש מקורות מים בשטח שלכם. 

פתרונות ביתיים

יש פתרון ביתי שאתם יכולים להכין בעצמכם כדי להרחיק יתושים מהחצר שלכם. הוא לא מיועד אל פנים הבית אלא רק לחצר. קחו קערה עמידה לחום והוסיפו לתוכה קפה שחור עם תבלין ציפורן וערבבו יחד. שימו בערך שבעים אחוז קפה שחור ושלושים אחוז ציפורן. לאחר מכן קחו פתיל נר ותסדרו אותו באמצע הקערה. הפתיל אמור להיות מכוסה ברובו. רק חלק קטן ממנו אמור להיות בולט! כדי שהפתיל יהיה גם בחלקים הנמוכים של הקערה. הדליקו את הפתיל ותבחינו בריח קצת חזק אבל מרחיק יתושים. אם יש לכם חצר גדולה הניחו כמה קערות כאלה. פתרון נוסף הוא נרות או מבערים עם שמן ציטרונלה. כיום יש מגוון רחב של פתרונות מתקדמים להרחקת יתושים. אם ניסיתם את כל ההמלצות האלה ועדיין אתם צריכים הדברת יתושים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל שעה

הדברת יתושים

רשת יתושים

למה הכי מומלץ להזמין את שימי המדביר? הדברת יתושים

לחברתנו יש את הציוד המתקדם ביותר שקיים בשוק כיום. יש לנו ניסיון בתחום הדברת יתושים והרחקת מזיקים. אצלנו תמצאו צוות אשר זמין עבורכם, גם בשעות הקטנות של הלילה. גם בסופי שבוע וחגים. אם נתקלתם במקרה חירום ואתם צריכים טיפול מיידי. אל תהססו להתקשר. אנו נבקש מכם כמה פרטים שכדאי שתדעו לפני שאתם יוצרים איתנו קשר. והם: גודל של השטח שצריך הדברת יתושים. תיאור של השטח, לדוגמא: בריכות מים בחצר. בנוסף לפרטים אלה, אנו נבקש שתצלמו סרטון של השטח או המבנה שאתם רוצים לבצע בו הדברה. כך תהיה לנו תמונת מצב ברורה לגבי סוג וגודל ההדברה. אם אתם נאבקים כל הזמן ביתושים בזמן הישיבה בחצר, הפתרונות שלנו לטיפול ביתושים יסייעו להפחית משמעותית את מספר היתושים בשטח שלכם. כך תוכלו לשבת בחצר הבית ללא התעסקות מיותרת עם כמות יתושים גדולה שעוקצת אתכם. 

יתוש
קטורת

הדברת יתושים - איך לשמור על עצמכם מפני עקיצות

יתושים נמשכים: לזיעה. לפחמן דו חמצני. ולסוגי דם ספציפיים.  נקבת היתוש יכולה להטיל עד כמאה ביצים בכל פעם! יתושים נחשבים למזיק המסוכן ביותר של הקיץ. בנוסף לאי נעימות של העקיצה עצמה, הם יכולים להפיץ מחלות.  מה שמאוד מתסכל זה שהם נדבקים לבני אדם וחיות מחמד בגלל הטמפרטורה החמה. אם אתם רוצים להימנע מעקיצות בלילה כשאתם ישנים יש כמה דברים שכדאי לכם לעשות. והם: תגרבו גרביים לפני השינה. תלבשו מכנסיים ארוכים. חולצות ארוכות. הניחו במקום גבוה קוטל יתושים מקצועי עם זרם חזק. אם החלטתם לרכוש קוטל יתושים חשמלי, אל תחסכו בעלות המכשיר. תרכשו את המכשירים היותר מקצועיים. תכבו את האורות של החדר כך שיישאר רק את האור של קוטל היתושים. סיכוי די גבוה שתשמעו קולות מהמכשיר, אל תתרגשו, כנראה שזה באמת קטל את היתושים. במידה ויש לכם מכת יתושים, ואתם צריכים הדברת יתושים אנחנו כאן בשבילכם בכל עת.  

לסיכום אם אתם צריכים הדברת יתושים? שימי המדביר כאן לשירותכם בכל עת.

אולי תתעניינו גם בשירותים שלנו :

זהירות! תוכן האתר מוגן על פי חוק זכויות יוצרים.

תוכן האתר שייך לשימי המדביר בלבד.

מדי יום אתר זה נסרק על ידי מערכת לאיתור העתקות תוכן.

במידה והעתקתם תוכן או תמונות הנכם חשופים בפני תביעה!

דילוג לתוכן